Kauba kättetoimetamine ja tarneaeg

 1. Postitamine
  1. Tellimus postitatakse, kui Arton Solar OÜ (energiapood.ee omanikfirma) arvelduskontole on makse laekunud
  2. Tellitud kaup, mis on laos olemas, postitatakse võimalusel kahe (2) tööpäeva jooksul alates tellimise hetkest, kuid mitte hiljem kui kümne (10) tööpäeva jooksul alates makse laekumisest.
  3. Nädalavahetustel kauba komplekteerimist ja postitamist ei toimu.
  4. Energiapood.ee ei kohustatud postitama tellimust, kui Arton Solar OÜ arvelduskontole ei ole makset laekunud.
 2. Kauba Eesti-sisesed kättetoimetamise võimalused
  1. Tulen ise järele – kui tellimus on väljastamiseks valmis, saadetakse kliendi e-postile teavitus. Kaubad väljastatakse Arton Solar OÜ kontori juurest, aadressil Teemeistri 2, Tallinn (väljastamise aeg eelnevalt kokku leppida 5345 4437, Link@artonsolar.eu).
  2. Pakiautomaat – tellimuste täitmiseks kasutatakse SmartPosti/DPD pakiautomaate. Kui tellimus on SmartPosti edastatud, peaks see kliendini jõudma 1-3 päevaga. SmartPost toimetab tellimusi automaatidesse ka nädalavahetustel. Kauba pakiautomaati saabumisel edastab SmartPost kliendile teavituse SMS sõnumiga. Kui kliendi poolt märgitud telefoninumbrile ei ole võimalik teavitust saata, saadetakse see SmartPosti poolt kliendi e-postile. Smartpost toimetab paki kohale teie poolt valitud pakiautomaati. Hilisem kättesaamiskoha muutmine ei ole võimalik.
 3. Välisriikidesse toodete saatmise võimalused:
  1. Välisriikidesse saatmist ei toimi.
 4. Eestisiseselt kehtib tasuta transpordi võimalus Smartpostiga, kui soetatud kauba ostusumma on vähemalt 40 eurot. Kui ostusumma jääb alla 40 euro, on Smartpostiga saatmise hind 2.70 eurot.
 5. Jätame endale õiguse punktis 3.4 tasuta transpordiks sätestatud minimaalset ostusummat muuta või alandada näiteks kampaaniate puhul.
 6. Ostja peab jälgmina ja vastutab, et tellimuse sisestamisel on Ostja kontaktandmed esitatud korrektselt. Energiapood.ee ei vastuta toodete kohale toimetamisel tekkinud viivituse eest juhul, kui see on tingitud sisestatud andmete ebatäpsusest või ebaõigusest.
 7. Juhul kui toode on laost otsas, teavitab energiapood.ee Ostjat e-posti või telefoni teel esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse jõustumisest.
 8. Energiapood.ee on kohustatud kauba tarnima hiljemalt 30 päeva jooksul. Kui kaupa ei ole võimalik tarnida, informeeritakse Ostjat sellest e-posti teel ning tagastatakse Ostja poolt makstud summa viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.